Tour overview

КАПАЦИТЕТ:  дуплекс. 1/6

Омега апартмани се наоѓа на 140 метри од плажа и околу 20 метри од центарот на градот, во многу тивка област. Апартманот се наоѓа на вториот кат во областа на центарот на Пефкохори. Апартманот содржи: кујна со трпезарија и 2 спални, каде што е удобно за 6 лица. Исто така, 2 балкони со убав поглед и бања. Апартманот е опремен со клима уред и телевизор. Во предниот дел на зградата има јавен паркинг. Кујната е опремена со потребната опрема, голем фрижидер и печка. Се препорачува за големи семејства и економичен одмор.

ТЕРМИН
НОЌИ 1/6 ДУПЛЕКС
26.04 – 01.05.2019 5 /
19.05 – 26.05.2019 7 140
26.05 – 02.06.2019 7 170
02.06 – 09.06.2019 7 210
09.06 – 16.06.2019 7 260
16.06 – 23.06.2019 7 300
23.06 – 30.06.2019 7 350
30.06 – 07.07.2019 7 420
07.07 – 14.07.2019 7 480
14.07 – 21.07.2019 7 550
21.07 – 28.07.2019 7 550
28.07 – 04.08.2019 7 550
04.08 – 11.08.2019 7 550
11.08 – 18.08.2019 7 550
18.08 – 25.08.2019 7 480
25.08 – 01.09.2019 7 350
01.09 – 08.09.2019 7 280
08.09 – 15.09.2019 7 210
15.09 – 22.09.2019 7 170
22.09 – 29.09.2019 7 /

-Датумите во ценовникот се ориентирани и можат да се променат.
-По ваш избор можете исто така да го резервирате бројот на ноќевања што ќе одговараат на вашите потреби.
-За резервација потребн е депозит од 30 евра.
-За повеќе детали контактирајте со БАЛКАН ЕКСПРЕС ТРАВЕЛ.

НАПОМЕНИ:

– Check in: 14:00 до 21:00 часот
– Check out: 10:00 часот
– Апартманот Омега Пефкохори има 1 апартман во понуда:
– 1 апартман  1/6 со една спална соба со два кревети и 4 кревети во голем отворен салон, со кревети на ниво.
– Овој апартман е на вториот кат веднаш над главната улица.

ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние комуницираме преку фејсбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејсбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                   ID 042

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure