Tour overview

МОЖНОСТ ЗА КОМБИНИРАЊЕ НА ТЕРМИН И НОЌЕВАЊА, КАКО И БРОЈ НА ЛИЦА!

ИНФО НА: 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004

Помал хотел во центарот на Уранополис. Едноставен стил, убави соби, интернет и добра услуга. Погоден за семејства, како и за оние кои сакаат да ја посетат Света Гора.

ЛОКАЦИЈА:  Атос, градот Уранополис, 150 метри од манастирот Св. Атос спроти пристаништето, 15 км од градот Еришос и 128 км од аеродромот “Македонија” во Солун. Хотелот е реновиран во 2013 година.

ОПИС НА СОБИ:
Вкупно 23 соби: Еднокреветни соби (~ 18 м2), Двокреветни соби (~ 18 м2), Трокреветни соби и Quadruples (~ 20 м2).

ВО СОБИТЕ: централно греење, климатизација, телефон, сателитска ТВ (руски канали), Wi-Fi интернет, сеф, фен, туш, фрижидер. Постојат соби со кујна.

Еднокреветна соба – одделен кревет.
Двокреветна соба – 2 еднокреветни кревети.
Трокреветна соба – 3 еднокреветни кревети.
Quadruples – 2 одделни кревети и BunkBed (кревети на кат).

УСЛУГА: Ноќевање со појадок (ВВ)
Појадок – шведска маса (самопослужување, избор на оброци). Можност за доцнен појадок.

 

ТЕРМИНИ
BB
НОЌИ Цена по лице
(возрасно лице)
19.05-26.05.2019  7 163.5
26.05-02.06.2019  7 163.5
02.06-09.06.2019 7 163.5
09.06-16.06.2019 7 163.5
16.06-23.06.2019 7 163.5
23.06-30.06.2019 7 163.5
30.06-07.07.2019 7 223.5
07.07-14.07.2019 7 233.5
14.07-21.07.2019 7 233.5
21.07-28.07.2019 7 233.5
28.07-04.08.2019 7 233.5
04.08-11.08.2019 7 233.5
11.08-18.08.2019  7 233.5
18.08-25.08.2019  7 233.5
25.08-01.09.2019 7 233.5
01.09-08.09.2019 7 163.5
08.09-15.09.2019 7 163.5
15.09-22.09.2019  7 163.5
22.09-29.09.2019  7 163.5
ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние кумуницираме преку фејзбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејзбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                                                                                                                                                                      MZT

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure