Tour overview

КАПАЦИТЕТ: aпп. 1/3,  апп. 1/4

Апартмани Ирис се наоѓа во централниот дел на Pefkohori на растојание од околу 140 метри од плажа и само 30 метри од центарот на градот и шеталиштето, но нуди мирен и релаксиран одмор. Во близина на апартманите има многу продавници, супермаркети, пекари и за само неколку чекори сте во центарот на селото.
Апартманите се состојат од посебни соби со два или три кревети, комплетно опремена кујна (без печка), чија структура има дополнителен кревет, телевизор, WC и 2 тераси.
Паркинг за гостите е предвидено во куќата.
Препорачано за семејства со мали деца.

ТЕРМИН
НОЌИ 1/3 АПП. 1/4 АПП.
26.04 – 01.05.2019 5 150 150
19.05 – 26.05.2019 7 / /
26.05 – 02.06.2019 7 140 160
02.06 – 09.06.2019 7 170 190
09.06 – 16.06.2019 7 230 250
16.06 – 23.06.2019 7 260 280
23.06 – 30.06.2019 7 300 330
30.06 – 07.07.2019 7 350 370
07.07 – 14.07.2019 7 400 420
14.07 – 21.07.2019 7 450 490
21.07 – 28.07.2019 7 490 510
28.07 – 04.08.2019 7 490 510
04.08 – 11.08.2019 7 490 510
11.08 – 18.08.2019 7 490 510
18.08 – 25.08.2019 7 450 480
25.08 – 01.09.2019 7 400 420
01.09 – 08.09.2019 7 280 300
08.09 – 15.09.2019 7 180 200
15.09 – 22.09.2019 7 120 140
22.09 – 29.09.2019 7 / /

-Датумите во ценовникот се ориентирани и можат да се променат.
-По ваш избор можете исто така да го резервирате бројот на ноќевања што ќе одговараат на вашите потреби.
-За резервација потребн е депозит од 30 евра.
-За повеќе детали контактирајте со БАЛКАН ЕКСПРЕС ТРАВЕЛ.

НАПОМЕНИ:

– Check in: 14:00 до 21:00 часот
– Check out: 10:00 часот
-Апартмани Ирис располага со 9 апартмани:
– 8 апартмани се 1/3 + 1 со еден брачен кревет во спалната соба и еден софа кревет за двајца во кујната.
-1 апартман е 1/3 со три посебни кревети во спалната соба и посебна кујна.

ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние комуницираме преку фејсбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејсбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                   ID 042

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure