Tour overview

МЕСТОПОЛОЖБА: Хотел Алиби – Хотелот е сместен на главнот шеталиште во Златибор на 8 км од жичарницата Торник.  

СОДРЖИНИ: Хотелските соби се комплетно опремени со flat Screen TV со кабловска, кујна и трпезарија. На располагање има сопствен тоалет.

УСЛУГА: ноќевање со појадок на база на шведска маса.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2020/2021
HOTEL  ALBI 4* 
СОБА УСЛУГА 28.12-30.12.2020 03.01-16.02.2021
Цени по лице на ден во соба
Standard BB 42 € 42 €
Komfort BB 52 € 52 €
Apartman BB 65 € 65 €
HOTEL ALBI 4* – НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ
СОБА Услуга 30.12.20-02.01.21 Single Дополнително легло
Standard ВВ  78 € 124 € 35 €
Komfort ВВ 99€ 157 € 35 €
Apartman ВВ 117 € 190 € 35 €
ДОПЛАТИ ВОЗРАСНИ ДЕЦА 7-12
Дополнителен кревет  31 €
Деца со двајца возрасни 18 €
Туристичка такса 1 € 1 €
Осигурување 0,50 € 0,50 €
Доплата за еднокреветна соба  60%
се плаќаат на лице место
УСЛОВИ ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ:
  • Доплата за дополнителен кревет 31€ на ден
  • Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно
  • Деца 7-12 години заедно со двајца возрасни плаќаат 18€ на ден
  • Деца над 12 години плаќаат полна сума како возрасен
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
  • Цена во евра по лице на ден, ноќевање со појадок
  • Внатрешен базен, фитнес 
ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure