Tour overview

КАПАЦИТЕТ: aпп. 1/3,  дуплекс. 1/4

Фула апартмани се наоѓа во центарот на Пефкохори, на 50 метри од плажа. Се наоѓа во многу тивка област и е опкружена со многу продавници и сместувања. Има голема тераса во “Фула” достапна за сите гости со маси и скара. Сите апартмани се наоѓаат на првиот кат. Секој апартман има посебна спална соба со 2 кревети и кујна, каде што има еден или два кревети, освен еден апартман кој има две спални со 2 кревети и посебна кујна. Секој апартман има балкон со убав поглед, кујна со потребната опрема и печка, ТВ, климатизер, Wi-Fi. Паркинг е достапен од страната до најблиската улица.

ТЕРМИН
НОЌИ 1/3 АПП. 1/4 ДУПЛЕКС
26.04 – 01.05.2019 5 150 180
19.05 – 26.05.2019 7 / /
26.05 – 02.06.2019 7 120 140
02.06 – 09.06.2019 7 150 180
09.06 – 16.06.2019 7 180 200
16.06 – 23.06.2019 7 220 240
23.06 – 30.06.2019 7 260 280
30.06 – 07.07.2019 7 300 320
07.07 – 14.07.2019 7 330 340
14.07 – 21.07.2019 7 350 370
21.07 – 28.07.2019 7 390 410
28.07 – 04.08.2019 7 400 420
04.08 – 11.08.2019 7 400 420
11.08 – 18.08.2019 7 400 420
18.08 – 25.08.2019 7 370 390
25.08 – 01.09.2019 7 300 330
01.09 – 08.09.2019 7 260 280
08.09 – 15.09.2019 7 160 180
15.09 – 22.09.2019 7 100 120
22.09 – 29.09.2019 7 / /

-Датумите во ценовникот се ориентирани и можат да се променат.
-По ваш избор можете исто така да го резервирате бројот на ноќевања што ќе одговараат на вашите потреби.
-За резервација потребн е депозит од 30 евра.
-За повеќе детали контактирајте со БАЛКАН ЕКСПРЕС ТРАВЕЛ.

НАПОМЕНИ:

– Check in: 14:00 до 21:00 часот
– Check out: 10:00 часот
– Фула апартмани располага со 5 апартмани:
– 2 апартмани се 1/3 со еден брачен кревет во спалната и еднокреветен кревет во кујната.
– 2 апартмани се 1/3 + 1 со два посебни кревети во спалната соба и два одделни кревети во кујната.
– 1 апартман со две спални и посебна кујна.

ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние комуницираме преку фејсбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејсбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                   ID 042

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure