Tour overview

ИСКОРИСТЕТЕ ГО ПОПУСТОТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
АКО РЕЗЕРВИРАТЕ И УПЛАТИТЕ ДО: ЌЕ ДОБИЕТЕ ПОПУСТ ОД:
20/11/2020 10%

МЕСТОПОЛОЖБА: хотелот се наоѓа во центарот на Брзече , на надморска височина од 1070 метри, веднаш до регионалниот пат Брус-Блажево. Апартмани Брзече Центар е новоизграден комплекс кој ги прими првите гости во зимската сезона (2017/18).

СОДРЖИНИ: комплексот има паркинг со 40 места и 6 VIP гаражи. Исто така, на гостите ќе им биде обезбеден мини-автобус до туристичкиот центар Копаоник.

СМЕСТУВАЊЕ: хотелот располага со  83 апартмани и студија погодни за сместување од 2 до 6 лица. Комплексот е дизајниран според највисоките стандарди и се гарантира удобност, уживање и вистински одмор.
Сите апартмани и студија се опремени со најсовремен мебел, направен од материјали со врвен квалитет, затоа, вашиот добар сон ќе биде заштитен знак на овој објект. Кујните се италијански и целосно опремени. Сите апартмани и студија се со убав поглед на нереалната убавината на природата на Копаоник. Централното греење е автоматизирано, затоа температурата е секогаш оптимална и гарантира пријатен престој.

УСЛУГА: наем.

ЦЕНОВНИК ЗА СЕЗОНА 2020/2021
BRZECE CENTAR
Период смена легла 0+1 1+1 2+1/0+2 1+2/1+3 1+2 lux 2+2
мин ноќи 2 3 4 5 5 6
01.11.2020    01.12.2020 пон/вто 1 25,00 35,00 45,00 55,00 65,00 65,00
01.12.2020 08.12.2020 вто/вто 2 42,00 62,00 82,00 102,00 122,00 122,00
08.12.2020 20.12.2020 вто/нед 3 50,00 74,00 100,00 122,00 143,00 143,00
20.12.2020 28.12.2020 нед/пон 3 63,00 84,00 109,00 131,00 154,00 154,00
28.12.2020 05.01.2021 пон/вто 5 100,00 133,00 156,00 177,00 199,00 199,00
05.01.2021 31.01.2021 вто/нед 3 77,00 100,00 112,00 127,00 130,00 130,00
31.01.2021 21.02.2021 нед/нед 3 84,00 106,00 127,00 148,00 170,00 170,00
21.02.2021 21.03.2021 нед/нед 2 63,00 84,00 109,00 131,00 154,00 154,00
21.03.2021 18.04.2021 нед/нед 1 50,00 71,00 93,00 114,00 136,00 136,00
Цените се изразени во € по соба за наведениот број на лица од ноќ,  за уплати во денарска противвредност.
ДОПЛАТИ: ВОЗРАСНИ ДЕЦА 7-15,99
Туристичка такса се плаќа на рецепција 120 динари 60 динари

 

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
  • Наем на апартман.
  • Wi-Fi.
  • Користење на ски остава.
  • Користење на внатрешна гаража и паркинг.
УСЛОВИ ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ:
  • Доплата за HB 14.50 € возрасен
  • Деца 7-15години за HB 7,50€
  • Деца 0-7години  за HB 4,50€
  • Оброците се во ресторан Колиба кој се наоѓа во непосредна близина на комплексот.
  • Организиран превоз до туристичкиот центар Копаоник 4€ по лице повратен билет( еднаш дневно одење во 08:00 – враќање во 16:00 часот).
ВИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ СНЕГ И ДОБРИ ПАТЕКИ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure