Tour overview

450 метри од локалната плажа, Хотел Кокиче располага со двор со базен, бар и билијард, како и ресторан за бугарска и италијанска кујна. Бесплатен Wi-Fi е достапен во јавните области.

Сите соби и студија содржат балкон и имаат кабловска телевизија. Секоја соба, исто така, има приватна бања со туш или када.

Во хотелот Кокиче се наоѓа еден супермаркет и фризер.

Аквапаркот е оддалечен 500 метри.

 

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
на база ВВ
со вклучен превоз
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
само ноќевање
со вклучен превоз
3 91€ 75€
4 108€ 89€
5 125€ 99€
6 142€ 109€
7 159€ 117€
8 178€ 129€
9 195€ 139€

-Во агенција се доплаќа туристичка такса од 5€ по лице за целиот престој.
-За повеќе детали контактирајте со БАЛКАН ЕКСПРЕС ТРАВЕЛ.

ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние комуницираме преку фејсбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејсбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                   ID 021

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure