Tour overview

КАПАЦИТЕТ: aпп. 1/3+1 , апп. 1/5 , дуплекс 1/6

Вила Верде се наоѓа на 250 метри од плажа во Пефкори и на само 50 метри од центарот. Вила има два апартмани за 6 лица, два апартмани за 4 лица и еден апартман за 5 лица. Апартманите за 6 лица располагаат со две спални со по еден брачен кревет во едната соба и две еднокреветни легла во другата соба. Апартманите за 4 лица имаат една спална соба со еден двоен кревет и еден софа и во салонот еден единечен кревет. Апартманот за 5 лица има 1 соба еден двоен кревет и во салонот три еднокреветни легла. Апартманите имаат ТВ, клима, WiFi, целосно опремена кујна, тоалет, голем балкон и сопствен паркинг. Вила Верде е препорачана за големи семејства и економичен одмор.

ТЕРМИН
НОЌИ 1/3+1 АПП. 1/5 АПП. 1/6 ДУПЛЕКС
26.04 – 01.05.2019 5 / / /
19.05 – 26.05.2019 7 130 150 200
26.05 – 02.06.2019 7 150 170 220
02.06 – 09.06.2019 7 200 220 280
09.06 – 16.06.2019 7 220 240 320
16.06 – 23.06.2019 7 260 280 360
23.06 – 30.06.2019 7 300 320 400
30.06 – 07.07.2019 7 350 370 450
07.07 – 14.07.2019 7 380 400 500
14.07 – 21.07.2019 7 400 420 560
21.07 – 28.07.2019 7 450 470 600
28.07 – 04.08.2019 7 450 470 600
04.08 – 11.08.2019 7 450 470 600
11.08 – 18.08.2019 7 450 470 600
18.08 – 25.08.2019 7 400 420 520
25.08 – 01.09.2019 7 330 340 420
01.09 – 08.09.2019 7 280 300 350
08.09 – 15.09.2019 7 210 230 280
15.09 – 22.09.2019 7 140 150 220
22.09 – 29.09.2019 7 120 130 200

-Датумите во ценовникот се ориентирани и можат да се променат.
-По ваш избор можете исто така да го резервирате бројот на ноќевања што ќе одговараат на вашите потреби.
-За резервација потребн е депозит од 30 евра.
-За повеќе детали контактирајте со БАЛКАН ЕКСПРЕС ТРАВЕЛ.

НАПОМЕНИ:

– Check in: 14:00 до 21:00 часот
– Check out: 10:00 часот
-Вила Верде во Пефкохори има 5 апартмани во понуда:
-Апартман со 2 спални со 6 легла.2 кревети во секоја соба и 2 во салон.
-Апартман со 2 спални со 5 кревети. 2 кревети во секоја соба и една во салон.
-Апартман со една спална соба со 3 + 1 или 5 кревети.

ЗА НАШИТЕ ПАТНИЦИ ШТО НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ:

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје ние комуницираме преку фејсбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејсбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка: (ЕВРОТО СЕ ПРЕСМЕТУВА ПО 62 ДЕНАРИ).

НАЈДОБРОНАМЕРЕН СОВЕТ:

НАПОМЕНА: Не чекајте го послединот ден за да го искористите попустот за рана резервација бидејќи истиот може да се прекине и порано поради распродажба на капацитетите и тоа токму за периодот кој што Вас Ве интересира.

                   ID 042

ВИ ПОСАКУВАМЕ УБАВ ОДМОР И ПРИЈАТНО ПАТУВАЊЕ!
РЕЗЕРВИРАЈТЕ ВЕДНАШ НА 02/2443-555, 02/2453-555, 078/280-004.
Download pdf brochure