ВРАСНА

Вила ARMIRIKI – ВРАСНА

КАПАЦИТЕТ: 1/2, 1/3, 1/4 СТУДИО, на 100м од плажа. -15% попуст за резервација и уплата до...

15% Discount
189€160€ Види повеќе
ВРАСНА

Вила АРМИРИКИ / ВРАСНА

Вила Армирики се наоѓа во Врасна на 100 метри оддалеченост од плажа. Во нејзина близина...

Понуда Види повеќе