ГРЦИЈА

Aпартхотел ALEXANDER INN – СТАВРОС – 10 ноќевања

КАПАЦИТЕТ: 1/3 СТУДИО, на само 50м од плажата во Ставрос. -7% за резервации со комплетни уплати...

15% Discount
180€153€ Види повеќе