ГРЦИЈА

ВИЛА HRISTOS – СИВИРИ

Капацитет: 1/2 стд; 1/4 АПП. Вила ХРИСТОС се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Хотел JENNY 3*- Сивири / Касандра

КАПАЦИТЕТИ: 1/4 СОБА СТАНДАРД, на 200м од плажа. -15% за резервација и целосна уплата до...

10% Discount
169€152€ Види повеќе
ГРЦИЈА

Вила SIRTAKI – СИВИРИ

КАПАЦИТЕТ: 13, 2/2 СТУДИО, на 300 метри од плажа. -15% попуст за резервација и уплата до...

15% Discount
119€101€ Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА ANEMOHADI – СИВИРИ

КАПАЦИТЕТ:  1/2+2 AПП, на  90 м од плажа. -20% попуст за резервација и уплата до...

15% Discount
199€169€ Види повеќе