ГРЦИЈА

Вила TORONI APARTMENTS – ТОРОНИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2+1 апп. сама плажа. Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4* – НЕОС МАРМАРАС / Early Booking!

Песочна плажа, прекрасни природни пејзажи, пространи светли простории, одлична плажа, ресторан, таверни, барови, интернет, добра...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ GOLDEN BEACH – МЕТАМОРФОЗИС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: АЛЛИНЦ. -15% за резервација и целосна уплата до 01.01.2020 EB (First Minute) -10% за...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА PARTHENON – НЕОС МАРМАРАС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: стд.  1/2, 1/3, 1/3+1 -20% за резервација и целосна уплата до 01.01.2020 EB (First...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

АПАРТХОТЕЛ FAY- ТОРОНИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: стд. 1/3 стд. 1/4 стд. на плажа  10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.12.2019 АКЦИСКИТЕ...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

СТУДИО NINA – ТОРОНИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: стд. 1/3 стд. 1/4+1,  на плажа  10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.12.2019 АКЦИСКИТЕ ПОПУСТИ...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2 +1/1, 1/2 +1/1+1 AПАРТМАНИ , 250 м од плажа.   -10% попуст за уплата...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Вила Никити Беј – Никити / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2+1 и 1/2+2 стд. Никити Беј Апартмани е изградена 2014 год. a сите соби...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Апартмани ANA SAKIS – ТОРОНИ

КАПАЦИТЕТ: 1/2, 1/2+1 СТУДИО, 20 метри од плажа. Куќа АНА САКИС е лоцирана на 20 метри...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Куќа PAPUS – САРТИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/3 СТУДИО, 1/4 ДУПЛЕКС, 50м од море. -10% за сезонски цени Уплати до 07.03.2020...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Куќа PANORAMA – САРТИ

КАПАЦИТЕТ: 1/2, 1/3 СТУДИО, 1/4, 1/5 АПП, на плажа. Куќа ПАНОРАМА е лоцирана на средина...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Вила VRAHOS – КАЛАМИЦИ

КАПАЦИТЕТ: 1/4 АПП, на 20 метри од плажа. Доколку ова лето барате волшебно место за вистински...

Понуда Види повеќе