ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА MEGALI ALANA – СКОТИНА

Вила MEGALI ALANA – „Б“ категорија е оддалечена околу 150 м. од плажа, располага со...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА OLIMPIA – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ATRIUM – ЛЕПТОКАРИЈА

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната...

79€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ELENA – ЛЕПТОКАРИЈА

Вилата “ELENA“се наоѓа во лептокарија на самата плажа (прв ред). Располага со трокреветни студија на приземје,...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

Вила JANIS – ЛЕПТОКАРИЈА

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот...

59€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА HRISTOS / CHRISTOS ROOMS – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ХРИСТОС (Christos rooms) се наоѓа на 50 метри од плажа. Расоплага со трокρеветни студија...

69€ Види повеќе
ГРЦИЈА – АПАРТМАНИ

ВИЛА ELVIRA – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120 метри од плажа. Расоплага со двокревети, трокреветни и четворокреветни...

69€ Види повеќе