НОВА ГОДИНА 2020

ДУБАИ / 7 НОЌЕВАЊА / САМО 1100€ / НОВА ГОДИНА

 Термин 30.12 - 06.01.2020 ТЕРМИН: 30.12.2019-06.01.2020 (7 НОЌИ) IBIS AL BARSHA 3* - standard dbl...

1,100€ Види повеќе
Божиќен Базар

КОЛМАР / 3 НОЌИ / САМО 249€ / АВТОБУС

Термин: 06.12-11.12.2019 К О Л М А Р Божиќен Базар Во Франција, на исток заграден...

249€ Види повеќе
8-ми Март

Босна и Херцеговина за 8-ми Март / Автобус

 Термин 06.03 - 09.03.2020 Поради огромната заинтересираност за патување во Босна и Херцеговина која ја...

99€ Види повеќе
8-ми Декември

БУКУРЕШТ / 5 ДЕНА / 3 НОЌИ / САМО 109€ / АВТОБУС

 Термин: 06.12.2019 - 10.12.2019 Букурешт и Трансилванија 8ми Декември – Christmas Market Романија — земја во...

15% Discount
129€109€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

БУКУРЕШТ / 3 НОЌИ / САМО 130€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 28.12.2019 - 02.01.2020   Букурешт 3НП/130€ Букурешт на прв поглед можеби не изгледа како гламурозен...

10% Discount
145€130€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

БУДВА / 2 НОЌИ / BLACK FRYDAY 75€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 29.12.2019 - 01.01.2020   ДОЧЕК НА НОВАТА 2020 ГОДИНА - БУДВА   (Сирогојно, Дрвенград и...

11% Discount
85€75€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

БУДИМПЕШТА / 3 НОЌИ / САМО 143€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 28.12.2019 - 02.01.2020   БУДИМПЕШТА (ВИЕНА - СЕНТ АНДРЕА) 3 НП / 143€ Попустот е...

15% Discount
169€143€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

АЗУРЕН БРЕГ / 3 НОЌИ / САМО 249€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 28.12.2019 - 02.01.2020   АЗУРЕН БРЕГ (МИЛАНО - НИЦА - КАН - АНТИБ - МОНАКО...

17% Discount
249€206€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

АТИНА / 2 НОЌИ / САМО 89€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 29.12.2019 - 02.01.2020   АТИНА 2НП /89€ Попустот е важечки за резервации направени до 15...

25% Discount
119€89€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

ТАЈЛАНД / 10 ДЕНА / 7 НОЌИ / 1729€ / АВИОН / НОВА ГОДИНА

 Термин: 25.12.2019- 03.01.2020 НОВА ГОДИНА НА ЕГЗОТИЧНИОТ ТАЈЛАНД – ОСТРОВ ПУКЕТ   7 НОЌЕВАЊА СО...

1,070€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

СОФИЈА / 3 ДЕНА / 2 НОЌИ / 80€ / АВТОБУС / НОВА ГОДИНА

 Термин: 30.12.2019- 01.01.2020 НОВА ГОДИНА СОФИЈА 2020 Хотел ФЕСТА СОФИА 4* Хотелот e на локација...

80€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

СИНГАПУР / 10 ДЕНА / 7 НОЌИ / 1729€ / АВИОН / НОВА ГОДИНА

 Термин: 25.12.2019- 03.01.2020 НОВА ГОДИНА ВО СИНГАПУР – ГРАДОТ НА ИДНИНАТА   7 НОЌИ ВО...

1,729€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

РИМ / 5 ДЕНА / 4 НОЌИ / САМО 419€ / АВИОН / НОВА ГОДИНА

 Термин: 29.12.2019 - 02.01.2020   Рим – Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива...

419€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

ПАРИЗ / 5 ДЕНА / 4 НОЌИ / САМО 515€ / АВИОН / НОВА ГОДИНА

 Термин: 30.12.2019 - 03.01.2020 Париз - градот на Светлината, препознатлив по Ајфеловата Кула, најубавата авенија Шампзелизе, музејот...

515€ Види повеќе
НОВА ГОДИНА 2020

МАЛДИВИ / 8 НОЌИ / од 2105€ / АВИОН / НОВА ГОДИНА

 Термин: 27.12.2019 - 06.01.2020   НОВА ГОДИНА 2020 НА МАЛДИВИ 8 НОЌЕВАЊА + АВИОНСКИ ПРЕВОЗ + ТРАНСФЕР + НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА -100...

2,105€ Види повеќе