АТОС

Хотел TAKIS & MARIA – JERISOS

КАПАЦИТЕТ: 1/2 СОБА -15% за резервација со комплетна уплата до 19.01.2019 EB (First Minute) Хотел...

15% Discount
165€140€ Види повеќе
АТОС

Вила MARIA – ЈЕРИСОС – 10 ноќевања

КАПАЦИТЕТ: 1/2, 1/2+1, 1/4, 1/4 2 СОБИ АПП, на само 80м од плажата. -7% за резервации со...

15% Discount
160€136€ Види повеќе