ГРЦИЈА

ХОТЕЛ AMMON GARDEN 3* – ПЕФКОХОРИ

КАПАЦИТЕТ:  стд. На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden"....

Понуда Види повеќе
3 Days 24-ти Мај
3 days

24-ти Мај во PHILOXENIA SPA HOTEL 3* – ПЕФКОХОРИ / 2 ПОЛУПАНСИОНИ СО ПРЕВОЗ / 4650 MKD, 3650 MKD…

Се мислите каде за 24-ти Мај? Блиску, а покрај море?! Зошто да не?! Халкидики, Пефкохори,...

75€ Види повеќе
ГРЦИЈА

Хотел AMMON GARDEN 3* – Пефкохори

КАПАЦИТЕТ: 1/2, 1/3 стд. 1/2+2 и 1/4+1 апп.  EARLY BOOKING  15% попуст за уплата до 01.02.2019...

Понуда Види повеќе