ГРЦИЈА

Апартхотел GOLDEN BAY – ПЕФКОХОРИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/3+1 и 1/4 АПАРТМАН -10% за резервации со комплетни уплати до 29.02.2020 EB (First...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА ANASTASIA 2 – ПОЛИХРОНО / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2+2 апп, 1/4+2 мезонет, 200 м. од плажа -15% за резервација и целосна уплата...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА ANASTASIA LUX – ПОЛИХРОНО / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/3+1 СТД, 100 м. од плажа КООРДИНАТИ: 40.015756, 23.529280 -15% за резервација и целосна уплата...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА ANASTASIA – ПОЛИХРОНО / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: апп. 1/4, 100 м. од плажа -20% за резервација и целосна уплата до 01.01.2020...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ВИЛА MARIA – ХАНИОТИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: стд. 1/2, 1/3, 1/3+1 -20% за резервација и целосна уплата до 01.01.2020 EB (First...

Понуда Види повеќе
АТОС

СТУДИО PERIKLE – ЈЕРИСОС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: стд. 1/3+1/1 апп. 1/3+1/2 дуплекс,  на плажа  7% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.12.2019 АКЦИСКИТЕ...

Понуда Види повеќе
АТОС

ВИЛА KLEOPATRA – ЈЕРИСОС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2+1/2.   на плажа АКЦИСКИТЕ ПОПУСТИ НЕ ВАЖАТ ЗА СМЕНИТЕ СО ЅВЕЗДИЧКА (*)   ЈЕРИСОС...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

Вила TORONI APARTMENTS – ТОРОНИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2+1 апп. сама плажа. Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ BOMO PALLINI BEACH 4* – КАЛИТЕА / Early Booking!

Популарен хотел . Се состои од централна зграда од девет спрата и  бунгалови. Прекрасна плажа. Локација:...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4* – НЕОС МАРМАРАС / Early Booking!

Песочна плажа, прекрасни природни пејзажи, пространи светли простории, одлична плажа, ресторан, таверни, барови, интернет, добра...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ AKRATHOS 4* – УРАНОПОЛИС

Комплекс од згради на три спрата, наредени на зелен рид. Едноставен стил, ресторан, таверна, барови,...

Понуда Види повеќе
АТОС

Вила EVANGELIA – ЈЕРИСОС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/2 стд, 1/2+2, 1/2+2 (+1), 1/2+2 (+2) апп. -7% за сезонски цени Уплати до...

Понуда Види повеќе
АТОС

Вила TAKIS & MARIA – ЈЕРИСОС / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

КАПАЦИТЕТ: 1/4 стд. 1/3, 1/4 апп. -7% за сезонски цени Уплати до 07.03.2020 EB (First...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ MAVRIDIS 3* – НЕА ФЛОГИТА / НОВО!

КАПАЦИТЕТ:  1/2, 1/3. Мал хотел во близина на морето, удобни соби, интернет, бар. Локација: Регион...

Понуда Види повеќе
ГРЦИЈА

ХОТЕЛ CALYPSO 3* – ХАНИОТИ / РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

-15% за резервација и целосна уплата до 01.01.2020 EB (First Minute) -10% за резервација и...

Понуда Види повеќе