3 Days 24-ти Мај
3 days

24-ти Мај во HOTEL OLYMPUS 3* – ПАРАЛИЈА / 2 НОЌИ СО ПОЈАДОК И ПРЕВОЗ / 3950 MKД

Се мислите каде за 24-ти Мај? Блиску, а покрај море?! Зошто да не?! Олимписка Ривиера,...

64€ Види повеќе
24-ти Мај

24-ти Мај на Халкидики

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ХОТЕЛСКО И АПАРТМАНСКО СМЕСТУВАЊЕ МОЖНОСТ И СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ 24.05-26.05.2019   ХАЛКИДИКИ...

58€ Види повеќе
3 Days 24-ти Мај
3 days

24-ти Мај во PHILOXENIA SPA HOTEL 3* – ПЕФКОХОРИ / 2 ПОЛУПАНСИОНИ СО ПРЕВОЗ / 4650 MKD, 3650 MKD…

Се мислите каде за 24-ти Мај? Блиску, а покрај море?! Зошто да не?! Халкидики, Пефкохори,...

75€ Види повеќе
24-ти Мај

Милано-Лугано-Комо-Верона за 24-ти Мај / Автобус

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ:   ПРВ ДЕН: 23.05.2019 ЧЕТВРТОК - СКОПЈЕ - МИЛАНО Состанок на групата...

20% Discount
149€119€ Види повеќе
24-ти Мај

Истанбул за 24-ти Мај / Автобус

Истанбул, единствениот град на два континенти! Местото што ги исполнува сите желби на светот и...

11% Discount
89€79€ Види повеќе